Największy Polski producent Koszy wsporczych do odpylaczy przemysłowych!

/

Targi CERAMITEC 2018 Monachium

Targi CERAMITEC 2018 Monachium

Międzynarodowe targi przemysłu ceramicznego i metalurgii proszków CERAMITEC 2018 to wydarzenie niezwykłe. Targi odbyły się w Monachium w dniach 10-13 kwietnia a nam jako marce 4INDUSTRY udało sie odwiedzić to branżowe i ważne wydarzenie.

Targi te ponownie ugruntowały swoją pozycję jako platforma wiedzy numer jeden w branży ceramicznej i metalurgii proszków, a w programie konferencji uczestniczyli najwyższej klasy wykładowcy z całego świata. Program konferencji CERAMITEC 2018 oferował przede wszystkim rozwiązania dzisiejszych wyzwań rynkowych. Po kilku trudnych latach branża z optymizmem spojrzała na CERAMITEC 2018. W związku z tym zorientowane na przyszłość tematy cyfryzacji i Przemysłu 4.0 wyznaczyły kierunki profesjonalnej wymiany wiedzy. Impreza cechowała się bardzo wysokim stopniem międzynarodowości wśród zarówno wystawców jak i zwiedzających, 633 wystawców pochodziło z 38 krajów.

Obszary inżynierii mechanicznej i budowy instalacji w segmencie ceramicznym mają bardzo międzynarodową orientację i dlatego mogą być dotknięte możliwymi skutkami barier handlowych. Tak więc cała krajowa i międzynarodowa „scena ceramiczna” zebrała się w Monachium.

My mieliśmy okazje nawiązać dobre kontakty handlowe i zakończyć negocjacje w sprawie dużego kontraktu. Z naszych obserwacji wynika, że targi CERAMITEC 2018 po raz kolejny odnotowały dobrą frekwencję i wysokie oceny zadowolenia zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających. Aż 93% wystawców i 97% odwiedzających oceniło imprezę jako doskonałą, bardzo dobrą lub dobrą. Przychylamy sie do tej opinii 4INDUSTRY TEAM.

Aktualności

Najnowsze wpisy

image

Targi HANNOVER MESSE 2017 Hanover

Z przyjemnością informujemy, że 4INDUSTRY wzięło udział w Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle - Hannover Messe 2017.…
image

Targi ASTANA EXPO 2017 Kazachstan

Było nam ogromnie miło odwiedzić targi Astana Expo 2017 odbywające się od 10 czerwca do 10 września 2017 roku w…
image

Targi POWTECH 2017 Nurnberg

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowych targach przetwarzania i analizy substancji sypkich i granulatów POWTECH 2017 odbywających się…

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania jak najszybciej to możliwe.

Formularz zamówienia

Kosze wsporcze

Wypełnij formularz aby wysłać prośbę o wycenę zamówienia.