Największy Polski producent Koszy wsporczych do odpylaczy przemysłowych!

/

Targi HANNOVER MESSE 2017 Hanover

Targi HANNOVER MESSE 2017 Hanover

Z przyjemnością informujemy, że 4INDUSTRY wzięło udział w Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle – Hannover Messe 2017.


To nie tylko 70-ta edycja największej w przemyśle imprezy wystawienniczej, to również wydarzenie szczególne ze względu na uczestnictwo Polski jako kraju partnerskiego. Targi potrwają do piątku, 28 kwietnia i tradycyjnie będą miejscem prezentacji najnowszych technologii przemysłowych oraz nawiązywania kontaktów biznesowych.

Hasłem przewodnim tegorocznych targów jest Integrated Industry – Creating Value. Idea ta łączy w sobie różne tematy związane m.in. z cyfryzacją produkcji (Industry 4.0) czy efektywnością energetyczną. Tematy te będą podejmowane bardzo szeroko, bowiem skala targów jest ogromna . W tym roku w Hanowerze swoje oferty zaprezentuje około 6,5 tysiąca wystawców łącznie z 70 krajów! Organizatorzy targów spodziewają się odwiedzin nawet 200 tys. gości – głównie kadry menadżerskiej, osób poszukujących kontaktów handlowych i inżynierów. Sumarycznie goście mogli odwiedzić aż 24 hale targowe oraz szereg pawilonów wystawowych o sumarycznej powierzchni 400 tys. metrów kwadratowych.

Targi hanowerskie to połączenie siedmiu wystaw, które obejmują m.in. automatykę przemysłową (Industrial Automation), napędy i robotykę (Motion, Drive & Automation), cyfrową fabrykę (Digital Factory) oraz procesy w łańcuchu dostaw i logistyce (Industrial Supply).

Aktualności

Najnowsze wpisy

image

Targi HANNOVER MESSE 2017 Hanover

Z przyjemnością informujemy, że 4INDUSTRY wzięło udział w Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle - Hannover Messe 2017.…
image

Targi ASTANA EXPO 2017 Kazachstan

Było nam ogromnie miło odwiedzić targi Astana Expo 2017 odbywające się od 10 czerwca do 10 września 2017 roku w…
image

Targi POWTECH 2017 Nurnberg

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowych targach przetwarzania i analizy substancji sypkich i granulatów POWTECH 2017 odbywających się…

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania jak najszybciej to możliwe.

Formularz zamówienia

Kosze wsporcze

Wypełnij formularz aby wysłać prośbę o wycenę zamówienia.