Największy Polski producent Koszy wsporczych do odpylaczy przemysłowych!

/

O firmie

O firmie

PROFESJONALIZM I JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Zajmujemy się wsparciem przemysłu

4INDUSTRY od ponad dekady zaopatruje przemysł w urządzenia i materiały pomocnicze służące utrzymaniu ciągłej pracy zakładów produkcyjnych.

Lepiej niż ktokolwiek inny wiemy, że procesy produkcyjne opierają się na wysokiej czystości powietrza. Nawet najmniejsze zanieczyszczenie mogą zagrozić jakości lub bezpieczeństwu produktu końcowego.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie odpylania przemysłowego i największym w Polsce producentem koszy wsporczych dla systemów odpylania przemysłowego. 

Produkujemy i dostarczamy rozwiązania dla Państwa zakładów przemysłowych. Nasze instalacje  pracują w sposób bezpieczny i niezawodny we wszystkich gałęziach przemysłu. 

Filtracja przemysłowa na wysokim poziomie staje sie coraz bardziej istotna ze względu na czynniki ekonomiczne i obniżenie kosztów produkcji, czynniki ochrony środowiska wynikające ze stale zmieniających sie regulacji prawnych oraz czynniki bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Nasi doświadczeni inżynierowie sprzedaży oraz własny dział badań i rozwoju w sposób konstruktywny realizuje specjalistyczne branżowe wymagania. 

Przemysł i rolnictwo to obecnie najbardziej rozwinięte sfery działalności ludzi na Ziemi i także „najobfitsze” źródło emisji szerokiej gamy różnego rodzaju zanieczyszczeń środowiska. Oczyszczanie czyli filtracja  polega na oddzielaniu zanieczyszczeń od ich nośników przy użyciu różnych metod i urządzeń.  Podstawowym zagadnieniem w procesach filtracyjnych jest uzyskanie możliwie maksymalnych skuteczności i wydajności działania instalacji. Odpylanie to istotny proces w przemyśle, odpowiednio dobrane odciągi pyłów mogą dawać bardzo wymierne korzyści. Stacje filtrów workowych są używane do odpylania przemysłowego od ponad 50 lat, zapewniając pełen zakres rozwiązań, od eliminacji uciążliwego pyłu po wentylację silosów oraz odzysk produktów / surowców. Instalacje odpylania zwiększają niezawodność linii produkcyjnych, generują oszczędności materiałowe, podnoszą efektywność oraz chronią zdrowie pracowników. 

Jesteśmy specjalistyczną firmą z całkowicie polskim kapitałem, stale rozwijamy nasz park maszynowy oraz ofertę i portfolio produktowe. Celem powstania niniejszego serwisu internetowego jest pomoc w wyborze rozwiązań spośród bardzo szerokiej gamy produktów.  Dzięki doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie klientów poprzez niezrównaną jakość naszych produktów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY

4INDUSTRY TEAM

+ 0
wyprodukowanych koszy wsporczych
+ 0
wyprodukowanych urządzeń i maszyn przemyslowych
+ 0
zadowolonych partnerów biznesowych
+ 0
lat doświadczenia w branży wspierania przemysłu

Najwyższe standardy produkcji 4INDUSTRY. Jakość i niezawodność naszych rozwiązań...

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Co o nas mówią ?

TELDUST A/S DENMARK

Business Partner

Niniejszym potwierdzamy, iż firma 4INDUSTRY jest naszym dostawcą w zakresie koszy wsporczych do systemów odpylania przemysłowego. Dostawy dotyczą wysokiej jakości koszy wsporczych, o różnych typach i wymiarach gabarytowych. Współpraca naszych firm, która trwa od ponad dwóch lat, układa się w sposób wzorowy. Serdecznie polecamy 4INDUSTRY jako godnego zaufania kontrahenta w branży przemysłowej. 

Z prawdziwą przyjemnością potwierdzamy, iż firma 4INDUSTRY była dostawcą tkanin aeracyjnych i filtracyjnych wykorzystywanych przy modernizacji instalacji aeracji silosów magazynowych naszego przedsiębiorstwa. Zamówione materiały dostarczono terminowo i zgodnie ze specyfikacją zamówienia. Jako klienci wyrażamy swoją satysfakcje ze współpracy obu naszych firm i gorąco polecamy markę 4INDUSTRY. 

GWARANT-EKO POLAND

Business Partner

Jako producent worków filtracyjnych oświadczamy, iż w dotychczasowej współpracy firma 4INDUSTRY okazała sie godnym polecenia producentem koszy wsporczych do worków filtracyjnych, stosowanych w procesach odpylania przemysłowego. Kosze wsporcze wyprodukowane przez firmę 4INDUSTRY wykorzystywane były przez nas w przemyśle ciepłowniczym i cementowym. Polecamy produkty tej marki osobom szukającym pewnych i wysoko jakościowych rozwiązań. 

EKOMEGA POLAND

Business Partner

Jako firma wykonująca realizacje w systemie „pod klucz” potwierdzamy, iż kosze wsporcze produkcji 4INDUSTRY zostały przez nas zamontowane w filtrach workowych dostarczanych przez nas do ciepłowni i kotłowni w całej Polsce. Zamówione kosze zostały wykonane terminowo, zgodnie z dokumentacją i określonymi przez nas wymaganiami. Polecamy firmę 4INDUSTRY, to solidny i godny zaufania kontrahent biznesowy. 

DYCKERHOFF POLAND

Business Partner

Pragniemy potwierdzić, iż firma 4INDUSTRY jest naszym dostawcą w zakresie nierdzewnych koszy wsporczych  na odpylacze przemysłowe stosowane w przypadku pieców obrotowych w naszych zakładach produkcyjnych. Wysoka jakość produktów, nowoczesna technologia produkcji, wieloletnie doświadczenie oraz terminowość realizacji zleceń, pozwalają nam polecić firmę 4INDUSTRY jako godnego zaufania partnera w biznesie. 

Z prawdziwą przyjemnością
odpowiemy na Państwa pytania.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania jak najszybciej to możliwe.

Formularz zamówienia

Kosze wsporcze

Wypełnij formularz aby wysłać prośbę o wycenę zamówienia.