Największy Polski producent Koszy wsporczych do odpylaczy przemysłowych!

/

Targi Wire Düsseldorf 2024

Targi Wire Düsseldorf 2024

Międzynarodowe targi Wire odbywające sie w dniach 15-19 kwietnia 2024 w Düsseldorf’ie, dotyczą nowoczesnych materiałów produkcyjnych oraz inżynierii procesowej. Targi te to około 1300 międzynarodowych wystawców z branży drutu oraz przewodów i kabli. Prezentowane są najnowocześniejsze technologie i komponenty do produkcji cienkiego drutu a także najnowsze maszyny do produkcji kabli zwykłych i światłowodowych.

Zakres targów obejmuje produkty, usługi i technologie, a także liczne nowości światowe koncentrujące się na maszynach do produkcji i wykańczania drutu, narzędziach i materiałach pomocniczych dla inżynierii procesowej a także specjalnych przewodach i kablach.

4INDUSTRY z ogromną przyjemnością weźmie udział w tym wydarzeniu ze względu na fakt, iż korzystamy z cienkiego drutu przy produkcji koszy wsporczych dla przemysłowych systemów odpylających. Będzie to okazja do nawiązania współpracy biznesowej nie tylko z producentami samego drutu a także dostawcami najnowocześniejszych urządzeń do jego obróbki.

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Do zobaczenia w Düsseldorf’ie. 4INDUSUSTRY TEAM.

Aktualności

Najnowsze wpisy

image

Targi HANNOVER MESSE 2017 Hanover

Z przyjemnością informujemy, że 4INDUSTRY wzięło udział w Międzynarodowych Targach Technologii, Innowacji i Automatyki w Przemyśle - Hannover Messe 2017.…
image

Targi ASTANA EXPO 2017 Kazachstan

Było nam ogromnie miło odwiedzić targi Astana Expo 2017 odbywające się od 10 czerwca do 10 września 2017 roku w…
image

Targi POWTECH 2017 Nurnberg

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowych targach przetwarzania i analizy substancji sypkich i granulatów POWTECH 2017 odbywających się…

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania jak najszybciej to możliwe.

Formularz zamówienia

Kosze wsporcze

Wypełnij formularz aby wysłać prośbę o wycenę zamówienia.